Поліцейські евакуювали двох людей із прифронтового села Новоолександрівської громади, де життя стало неможливим через атаки дронів
Працівники територіального підрозділу поліції Нововоронцовщини евакуювали з обстрілюваного села Новоолександрівської громади 78-річну жінку та 60-річного чоловіка.
Внаслідок постійних ворожих атак жителі населеного пункту фактично опинилися на межі виживання. Майже всі будинки зазнали пошкоджень, а через цілодобову загрозу дронових ударів люди не мають змоги навіть вийти на подвір’я чи працювати по господарству.
Розуміючи, що залишатися далі там небезпечно для життя, жінка та чоловік заздалегідь домовилися про евакуацію й чекали поліцейських у визначеному місці. Правоохоронці діяли швидко та злагоджено. Людям допомогли сісти до службового автомобіля, завантажили їх речі та якнайшвидше покинули небезпечну територію.
Паралельно поліцейські виконали ще одну важливу місію. На прохання місцевої влади вони залишили у визначеному місці пакунки з продуктами харчування та медикаментами для тих мешканців, які з різних причин поки що не наважуються виїхати. Коли дозволить безпекова ситуація, люди зможуть забрати необхідне.
Евакуйованих громадян доправили до безпечнішого населеного пункту, звідки вони вирушили до родичів у інші райони.
Поліція закликає жителів прифронтових населених пунктів не зволікати з евакуацією. Якщо ситуація стає небезпечною, обов’язково звертайтеся по допомогу до поліції, органів місцевої влади чи волонтерів.
Відділ комунікації поліції Херсонської області