Поліцейські Чернігівщини організували для родин загиблих побратимів реабілітаційний захід у кінно-спортивному клубі
Психологи Головного управління Національної поліції в Чернігівській області разом із фахівцями відділу соціальної роботи та за підтримки первинної профспілкової організації провели особливий захід з елементами іпотерапії для членів сімей загиблих Героїв-поліцейських.
Головна мета цієї осінньої зустрічі полягала не лише в тому, щоб подарувати родинам радісні емоції та нові враження, а й надати їм необхідну психоемоційну підтримку в неформальній та дружній атмосфері. Спільними зусиллями спеціалістів було створено простір, наповнений відчуттям безпеки, довіри та позитивного спілкування.
У кінно-спортивному клубі «Казка» гості мали унікальну нагоду познайомитися з кіньми – величними та мудрими тваринами. Вони каталися верхи, насолоджувалися свіжим осіннім повітрям та проводили час у атмосфері гармонії й спокою. Ключовим елементом програми стали елементи іпотерапії – терапевтичної взаємодії з кіньми.
Психологи підкреслюють, що такий вид спілкування має потужний позитивний вплив на емоційний стан дітей та дорослих, допомагаючи знизити рівень тривожності, відновити внутрішню рівновагу та підвищити впевненість у собі.
Подібні ініціативи є важливим елементом підтримки родин героїчно полеглих правоохоронців. Вони допомагають не лише зміцнювати емоційний стан, а й демонструють, що служба дбає про членів сімей своїх побратимів, надаючи допомогу та підтримку.
Захід відбувся в межах проєктів «Пункт психологічних практик» та «Mental tutor», що реалізуються в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», ініційованої першою леді України Оленою Зеленською.
Відділ комунікації поліції Чернігівської області