Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
  • A-
    A+

Ексочільник Рівненського ОТЦК отримав підозру за придбання авто для армії зі збитками у понад 800 000 гривень, – Нацполіція

Опубліковано 12 березня 2026 року о 11:00

Відповідно до умов договору компанія поставила 16 пікапів на загальну суму понад 17,5 млн грн, заздалегідь штучно завищивши їхню ціну для отримання незаконного прибутку.


Своєю чергою, тодішній керівник Рівненського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки належним чином не проконтролював проведення закупівлі, що призвело до збитків у понад 800 000 гривень.


У ході слідства оперативники управління стратегічних розслідувань у Рівненській області Нацполіції зібрали докази причетності посадової особи до правопорушення. Тож слідчі слідчого відділу (з дислокацією у м. Рівному) ТУ ДБР, розташованого у м. Хмельницькому, повідомили колишньому начальнику ОТЦК про підозру. Його дії кваліфіковано за ч. 4 ст. 425 Кримінального кодексу України.


За недбале ставлення до військової служби, вчинене в умовах воєнного стану, передбачена відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк до восьми років.


Слідство триває за процесуального керівництва Рівненської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Західного регіону.


Департамент стратегічних розслідувань

Національної поліції України

1 з 2
2 з 2

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux