Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
  • A-
    A+

За добу ворог завдав 440 ударів по території Запорізької області – поліція зібрала докази воєнних злочинів

Опубліковано 06 березня 2025 року о 10:35

5 березня росіяни 10 разів вдарили з авіації, здійснили 169 артобстрілів, 16 разів вгатили з реактивних систем залпового вогню та запустили 245 БпЛА різної модифікації по населених пунктах Пологівського та Василівського районів. Інформації про постраждалих громадян не надходило.

Вчора під вогнем російських загарбників перебували П’ятихатки, Кам’янське, Гуляйполе, Чарівне, Щербаки, Новоданилівка, Мала Токмачка та Новодарівка. Поліцейські зареєстрували 13 повідомлень про руйнування об’єктів цивільної інфраструктури. Внаслідок ворожих атак пошкоджені квартири, приватні будинки та господарські споруди. Обійшлося без жертв.

За фактами збройної агресії рф зібрані доказові матеріали, слідчі поліції та УСБУ відкрили кримінальні провадження. Правова кваліфікація - ч. 1 ст. 438 (Воєнні злочини) Кримінального кодексу України.

Крім того, минулої доби правоохоронці евакуювали з прифронтового Омельника 64-річну жінку та 16-річну дитину.

Поліція Запоріжжя закликає громадян: виїжджайте до більш безпечних місць. Не наражайте себе та своїх близьких на небезпеку — телефонуйте на спецлінію 102.

Відділ комунікації поліції Запорізької області

1 з 4
2 з 4
3 з 4
4 з 4

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux