За добу росіяни завдали 366 ударів по дев'яти населених пунктах Запорізької області – поліція зібрала докази воєнних злочинів росіян
14 жовтня загарбники здійснили сім авіаційних атак, застосували 222 ударних безпілотники, завдали сім ударів із РСЗВ та 130 - з артилерії по містах і селах Пологівського та Василівського районів. Під час обстрілів пошкоджені об’єкти цивільної інфраструктури та автотранспорт громадян. Інформації про постраждалих не надходило.
Учора військові рф обстріляли Лобкове, Приморське, Гуляйполе, Роботине, Малинівку, Малу Токмачку, Левадне, Щербаки, Новоандріївку.
Під час обстрілів на пологівському та василівському напрямках зруйновані домоволодіння та транспортні засоби. У Гуляйполі внаслідок прямого влучання ворожого снаряду у будинку сталася пожежа, пошкоджене особисте майно громадян. У Приморському в результаті атаки FPV-дрона згорів приватний транспортний засіб, обійшлося без постраждалих.
На місцях ворожих влучань працювали слідчі поліції та СБУ, за зібраними матеріалами відкриті кримінальні провадження. Правова кваліфікація – ч. 1 ст. 438 (Порушення законів та звичаїв війни) Кримінального кодексу України.
Відділ комунікації поліції Запорізької області