Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
  • A-
    A+

За добу до поліції Луганщини надійшло 28 повідомлень про злочини та події

Опубліковано 14 грудня 2022 року о 11:19

Внаслідок обстрілів з боку окупаційних військ рф пошкоджено квартиру та приватний будинок у м. Попасна, в с. Невське пошкоджено приватний будинок та господарчі споруди. За даними фактами відкриті кримінальні провадження за ст. 438 КК України (Порушення законів та звичаїв війни).

Також розпочато кримінальне провадження за ст. 341 Кримінального кодексу України (Захоплення державних або громадських будівель чи споруд) за фактом захоплення представниками окупаційної влади та військовими рф приміщення Департаменту житлово-комунального господарства області.

Зареєстровано повідомлення про те, що в м. Лисичанськ окупаційна влада підготувала до заселення невідомих осіб квартиру місцевої мешканки.

Поліцейські вживають заходів щодо встановлення місцезнаходження 11 громадян, з яким рідні втратили зв'язок.

Відділ комунікації поліції Луганської області

 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux