Ювенальні поліцейські напередодні Всесвітнього дня захисту тварин провели просвітницькі заходи для учнів
На Київщині, у кінологічному центрі Нацполіції, ювенальні поліцейські разом із кінологами зустрілися з учнями 5-го класу одного з освітніх закладів Бучанщини та провели лекцію на тему «Етичне поводження з тваринами».
У рамках заходу діти ознайомилися з роботою поліцейських і службових собак, взяли участь у творчих заняттях, присвячених гуманному та відповідальному ставленню до тварин. Особливий інтерес викликав показовий виступ чотирилапих помічників поліції, який наочно продемонстрував, наскільки важливими є ці тварини у щоденній роботі правоохоронців.
Наприкінці зустрічі правоохоронці наголосили: важливо любити й розуміти тварин, адже вони віддані й можуть стати справжніми друзями.
День вийшов яскравим і наповненим позитивом, новими знаннями та емоціями. Діти активно ставили запитання, ділилися власними історіями й дякували за цікаву зустріч.
Департамент комунікації Національної поліції України