Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
  • A-
    A+

Є загиблі та постраждалі, поліція Харківщини документувала наслідки воєнних злочинів рф

Опубліковано 10 березня 2025 року о 10:24

Минулої доби ворог застосував проти мирного населення Харківщини КАБи, FPV-дрони, БпЛА. Під обстрілами перебували Ізюмський, Харківський, Куп'янський та Богодухівський райони. 

Пошкоджено будівлю цеху птахофабрики та холодильні установки, два приватні будинки, будівлю комунального підприємства та три автомобілі.

У Богодухівському районі внаслідок скиду боєприпасу загинули троє цивільних осіб – жінка та двоє чоловіків. Ще одна жінка отримала поранення.

9 березня поліцейські здійснили 8 оглядів місць подій, внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про 10 кримінальним провадженням, пов'язаних зі збройною агресією російської федерації.

З початку повномасштабного вторгнення російських військ в Україну харківські слідчі внесли до ЄРДР відомості про 23550 злочинів, пов’язаний зі збройною агресією рф на території Харківської області.

Евакуація. Триває евакуація з населених пунктів, які потерпають від постійних обстрілів з боку військових рф і в яких оголошена обов’язкова евакуація.

Всі, хто бажає виїхати з небезпечних районів, можуть звернутися до поліції за телефоном 102.

Відділ комунікації поліції Харківської області

 

 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux