Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
  • A-
    A+

Вибухотехніки поліції Житомирщини отримали державні нагороди

Опубліковано 07 березня 2025 року о 12:15

Відзнаками голови держави «За оборону України» нагороджено начальника і викладача циклу вибухотехнічної підготовки Житомирської академії поліції відповідно підполковника поліції Сергія Кадлубівського і капітана поліції Антона Дорохова. 

У квітні-травні 2024 року обидва поліцейських академії у складі зведеного загону фахівців вибухотехнічної служби Національної поліції України виконували службові завдання із розмінування територій Херсонської області. Під час здійснення одного з таких завдань обоє зазнали поранень внаслідок вибуху міни.

Нині, Сергій Кадлубівський і Антон Дорохов продовжують викладацьку діяльність в Житомирській академії поліції, займаючись навчанням поліцейських різних підрозділів у напрямку вибухотехнічної підготовки. Указом Президента України їх було представлено до почесної державної нагороди.

«Своєю готовністю до виконання надскладних і небезпечних завдань, власною жертовністю заради безпеки України ви довели, що є гідними таких високих нагород! Пишаємось вами і вашими досягненнями», зазначив начальник Житомирської академії поліції Максим Каптенко та вручив поліцейським відзнаки.


Житомирська академія поліції

1 з 5
2 з 5
3 з 5
4 з 5
5 з 5

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux