Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
  • A-
    A+

Ворог не припиняє бити по Дніпропетровській області, поранено людей, потрощено домівки: на місцях працюють поліцейські

Опубліковано 03 квітня 2025 року о 12:45

2 квітня ворожими військами було здійснено понад чотири десятки атак дронами та артилерією по Нікопольщині. Також ворог робив скид з БпЛА. До чергових частин Нікопольського районного управління поліції надійшло тридцять заяв та повідомлень від громадян. Під вогнем перебували міста Нікополь, Марганець, Покров та села Марганецької та Покровської сільської територіальних громад.


Після 13-ї години агресори здійснили артобстріл одного з сіл Покровської сільської територіальної громади - постраждав чоловік. Через годину окупанти спрямували FPV- дрон на приватну домівку, осколкові поранення отримала мешканка Нікополя. Потерпілим надано необхідну медичну допомогу. На місцях обстрілів слідчі зафіксували пошкодження двох підприємств, приватних осель, господарських споруд та авто. У будівлях потрощені дахи та стелі, пробиті стіни та вибите віконне скло. Понівечено паркани навкруг.


На Синельниківщині через російські обстріли поранення отримала 56-річна жінка. Побито будівлі в районі.


У Павлограді внаслідок атаки армії рф пошкоджено вікна в адмінбудівлі та багатоповерхівках. На щастя, обійшлося без постраждалих.


Слідчо-оперативні групи поліції документують пошкодження та фіксують наслідки обстрілів. Відкрито кримінальні провадження за ч.1 ст.438 (воєнні злочини) Кримінального кодексу України.

Відділ комунікації поліції Дніпропетровської області

1 з 8
2 з 8
3 з 8
4 з 8
5 з 8
6 з 8
7 з 8
8 з 8

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux