Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
  • A-
    A+

Внаслідок ударів ворожих дронів по Дніпропетровщині поранення отримали 17 людей - серед них дитина: слідчі продовжують роботу на місцях атаки

Опубліковано 01 квітня 2026 року о 10:35

Нікопольський район. Сьогодні близько 8:00 російські окупанти вдарили дроном по цивільному автомобілю в Нікополі. Унаслідок удару автівка загорілася. Поранення дістали троє людей. Серед них — чоловік та жінка віком 42 та 51 рік. Стан ще одного чоловіка оцінюється як вкрай тяжкий. Усіх потерпілих госпіталізували до мед закладу.

31 березня після 18-ї години російські війська скерували БпЛА на цивільний автомобіль поблизу магазину. Унаслідок удару в епіцентрі вибуху опинилися люди. Поранення дістали 11 осіб — 3 чоловіки та 8 жінок віком від 25 до 68 років. Серед них також 16-річна дівчина. Частина постраждалих перебуває у тяжкому стані. Потерпілих з місця події евакуювали до медичних закладів.

Під час огляду місця події слідчі задокументували пошкодження п’ятиповерхових житлових будинків, магазинів та транспортних засобів. Одна автівка згоріла вщент. Відомості за даним фактом внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 438 Кримінального кодексу України (воєнні злочини).

Також впродовж дня окупанти били з артилерії та дронів по Марганцю та селах Червоногригорівської, Марганецької та Покровської сільської громади - у прицілі перебував і райцентр. На лінію 102 надійшло понад 150 повідомлень про ворожі обстріли. Пошкоджено обʼєкти інфраструктури, підприємство, релігійну установу, навчальний заклад, приватні оселі та авто. Триває збір речових доказів.

Синельниківський район.  Ворог вдарив  FPV-дронами по Межівській та Покровській громаді. Унаслідок влучання порання отримали  двоє чоловіків. Пошкоджено автомобіль. Також росіяни атакували безпілотником Українську громаду – пошкоджено приватний будинок та господарчу споруду.

Дніпро та район. 1 квітня ворог спрямував безпілотники на місто Дніпро та Сурсько-Литовську громаду Дніпровського району. Виникли пожежі. Зазнав пошкоджень приватний будинок та господарська споруда.

Криворіжжя. З вчорашнього вечора ворог продовжує атаку на м. Кривий Ріг та Зеленодольську громаду. Внаслідок ворожих обстрілів  постраждав 22-річний чоловік. Пошкоджено приватні будинки, автомобіль та інфраструктура.

Правоохоронці працюють на місцях ворожих ударів та документують  наслідки російських обстрілів.

Відділ комунікації поліції Дніпропетровської області


1 з 12
2 з 12
3 з 12
4 з 12
5 з 12
6 з 12
7 з 12
8 з 12
9 з 12
10 з 12
11 з 12
12 з 12

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux