Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
  • A-
    A+

Українські поліцейські отримали від польських колег новітнє обладнання для фіксування слідів ДТП

Опубліковано 11 грудня 2024 року о 12:00

Слідчі отримали чотири цифрові відеокамери, які дають можливість виявляти видимі в інфрачервоному діапазоні сліди — зокрема, плями крові, а також три тахеометри – прилади для дистанційного лазерного вимірювання точок, які допоможуть швидко документувати складні ДТП зі значною кількістю слідової інформації та безпечно документувати ДТП при замінованих територіях. 

Представники Навчального центру поліції Леґьоново на чолі з директором Бюро кримінальних розслідувань Головного управління поліції Республіки Польща Міхалом Бяленцкілом Бяленцкі передали техніко-криміналістичні засоби у Львові в рамках проєкту «Документування збитків від війни для потреб українських та міжнародних правоохоронних органів та юстиції».

«З початком повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну Польща відіграла важливу роль у допомозі Україні. Наші поліцейські неодноразово їздили на навчання і така взаємодія продовжується. Як бачимо, плідна співпраця дає позитивні результати. Дуже дякуємо за передану нам криміналістичну техніку, вона дуже нам допоможе при документуванні як загальнокримінальних, так і воєнних злочинів» – зазначив заступник начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області полковник поліції Андрій Кумечко.

Як зазначив директор Бюро кримінальних розслідувань Головного управління поліції Республіки Польща Міхал Бяленцкі, це обладнання буде продуктивним для фіксування доказової бази та слідів злочинів як в кримінальних провадженнях, так і при документуванні воєнних злочинів:

«Ми впевнені, що наша співпраця продовжуватиметься, в нас заплановані спільні проєкти й на наступний рік. На польську поліцію ви можете завжди розраховувати. Ми з вами!» – наголосив він.

Крім того, польські поліцейські провели в Києві тренінг для українських колег. Підготовку пройшли 15 офіцерів Національної поліції України, які вдосконалили знання та навички у використанні новітніх технологій при виявленні, фіксуванні та дослідженні криміналістичних слідів у кримінальних провадженнях.


За матеріалами Головного слідчого управління НПУ


1 з 9
2 з 9
3 з 9
4 з 9
5 з 9
6 з 9
7 з 9
8 з 9
9 з 9

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux