У Рівному попрощалися із бійцем стрілецького батальйону Рівненщини Юрієм Лапчуком
Сьогодні, 5 листопада Рівненщина схилила голови у скорботі. На колінах та зі сльозами на очах Героя зустрічали рідні, друзі, знайомі, колеги та небайдужі громадяни.
Від початку створення стрілецького батальйону Юрій разом із своїм старшим братом Миколою долучилися до його лав, а із червня цьогоріч боронили державу на передовій. Тут у серпні старший сержант поліції потрапив під авіаудар КАБів та отримав акубаротравму.
Після лікування на Донеччині Юрій продовжив реабілітацію у Рівному. Однак, 3 листопада серце бійця назавжди зупинилося.
Понад 16 років свого життя правоохоронець присвятив служінню народу України у лавах МВС, з яких останні шість був поліцейським роти поліції особливого призначення.
Побратими згадують Юрія як надзвичайно добру та спокійну людину, яка дуже любила своїх дітей. Він ніс у собі світло, віру, рішучість, був прикладом мужності та непохитної вірності присязі.
Без чоловіка залишилася дружина, без люблячого й турботливого татуся 12-річна донька та син, якому за декілька днів виповниться 10 років.
Його втрата — це непоправний удар для сім’ї, побратимів, для всієї поліцейської родини. Низький уклін тобі, Герою. Спочивай з миром, ми ніколи тебе не забудемо.
Відділ комунікації поліції Рівненської області