У Хмельницькому поліцейські опікуються дітьми-переселенцями
У хмельницькому центрі «Я — Маріуполь» зареєстровано близько пів тисячі дітей. Для кожного з них у місті все нове. А завдяки регулярним зустрічам з поліцейськими вони почуваються тут більш впевнено та безпечно.
Реалії воєнного сьогодення змінили життя усіх українців. Та особливої уваги потребують діти, які через війну змушені були покинути свої домівки. Забезпечення емоційної підтримки та впевненості у безпеці – одне із завдань ювенальних поліцейських.
Під час зустрічі поліцейські познайомили нових жителів громади з професією поліцейських, розповіли основні правила безпечної поведінки, нагадали правила дорожнього руху. Та головна мета – це встановлення довірливих стосунків.
— Поліцейський – це друг. Таке гасло нашої зустрічі. Ми хочемо, щоб діти не боялися розповісти про свої проблеми, щоб вони знали, що ми завжди готові прийти на допомогу, захистити та підтримати, — зазначає очільниця сектору ювенальної превенції Хмельницького райуправління поліції Наталія Ковальська.
Правоохоронці подарували діткам спеціальні значки та світловідбиваючі наліпки.
Подібні зустрічі поліцейські планують проводити і в майбутньому, аби маленькі українці почувалися у безпеці.
Сектор комунікації поліції Хмельницької області