російські війська обстріляли житлові квартали Херсона, є загиблі і поранені
військові рф завдали масованого удару по Херсону та передмістю. Майже у кожному районі є загиблі і тяжко травмовані, у постраждалих діагностують мінно-вибухові травми, ампутації та травми обличчя. росіяни атакували мирне населення з "Градів", мінометів та важкої артилерії.
Під вогнем окупантів опинилися майже всі райони міста, смт Антонівка та с.Чорнобаївка. Ворожі снаряди поцілили у медичні та навчальні заклади, дитячі садочки, магазини, кафе, парковку і таксопарк, пошкоджені лінії електропередач. Після влучань снарядів у багатоповерхівки там зайнялися квартири. Також у деяких районах зникла електрика, перебиті газогони. Цілодобово на місцях потраплянь працювали поліцейські, надзвичайники та бригади швидкої допомоги. За кількістю жертв та руйнувань у місті вчорашній обстріл став одним із наймасовіших за останні дні.
За минулу добу поліція опрацювала понад 450 заяв і повідомлень жителів Херсонщини про кримінальні правопорушення й інші події. За фактами воєнних злочинів російських окупантів щодо мирного населення області відкрито 56 кримінальних проваджень.
Окупанти накрили вогнем парковку у мікрорайоні Таврійський, внаслідок чого пошкоджені 4 автомобілі, загинула 52-річна жінка, яка проходила поруч. Обстрілами пошкоджені квартири у багатоповерхівках та приватні будинки.
В одному з мікрорайонів снаряди розірвались на стадіоні та у гаражному кооперативі, пошкоджені квартири у багатоповерхівках.
У медзакладі помер 45-річний чоловік, який отримав тяжкі поранення під час обстрілу. У тому ж районі на вулиці під час обстрілу загинула 63-річна жінка. Вчора у лікарні помер 27-річний херсонець, який потрапив під обстріл 24 листопада біля університету. Встановлені особи поранених.
Поліція розслідує обставини вбивства російськими військовими цивільного. В поліцію надійшло повідомлення від жительки с.Чорнобаївка, що наприкінці червня у Чорнобаївці російські військові на вулиці застрелили 36-річного брата заявниці. Тіло чоловіка рідні виявили лише наступного дня та захоронили на місцевому цвинтарі.
За усіма фактами правоохоронці внесли відомості до ЄРДР за ст.438 Кримінального Кодексу України (Порушення законів та звичаїв війни) Кримінального кодексу України.
Відділ комунікації поліції Херсонської області
