росія завдала значних руйнувань цивільної інфраструктури на Нікопольщіні: поліцейські документують черговий воєнний злочин окупантів
23 січня країна агресор весь день та ніч обстрілювала Марганець, Нікополь, Мирівську та Марганецьку громади.
На місці влучань працювали слідчі, які задокументували удари по цивільній інфраструктурі. Зокрема, внаслідок влучань російських снарядів пошкоджено приватні будинки та господарські споруди. Понівечені санаторій та підприємство, авто, обірвало лінії електропостачання та газогони. В будівлях зруйновано дах та стіни, вибито шибки, уламками посікло фасади. Також, окупант спрямував свій дрон на пожежну станцію райцентру. В результаті чого вилетіли вікна та понівечило службовий транспорт, у тому числі і оперативно-рятувальну машину.
Наразі в Марганці та Марганецькій громаді зафіксовано наслідки нічної атаки російської армії. Поліцейські встановили, що пошкоджено дошкільний навчальний заклад, медичну установу, багатоповерхівку, господарську споруду та більше десятка приватних домоволодінь. Є понівечені лінії електропередач та газові труби. Тривають слідчі дії.
Відділ комунікації поліції
Дніпропетровської області