Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
  • A-
    A+

Психологи поліції організували передвеликодній захід для дітей поліцейських-добровольців

Опубліковано 07 квітня 2026 року о 18:42

У приміщенні ГУНП у Волинській області вони зібрали дітей та рідних загиблих, зниклих безвісти, поранених поліцейських-добровольців та тих, хто нині виконує бойові завдання на Сході. 


З присутніми поспілкувався начальник ГУНП у Волинській області Олег Сліпчук. Були присутні і бійці стрілецького батальйону та поранений доброволець бригади «Лють» з донькою, провідна консультантка начальника ГУНП Ольга Остапчук, начальниця ювенальної превенції Інна Остапович.


«Напередодні Великодня такі зустрічі набувають особливого змісту. Це не лише про творчість чи спільне дозвілля - це про єдність, підтримку і відчуття, що ти не один. У час, коли кожна родина проживає свою непросту історію, надзвичайно важливо збиратися разом, ділитися теплом і триматися одне за одного», - зазначила Ірина Цицан з сектору психологічного забезпечення ГУНП.


Дітки і дорослі отримали свої пасочки та прикрашали їх глазуррю, солодкою посипкою, маршмелоу, їстівним мохом, іншими елементами декору. Дівчата і хлопці на власний розсуд виробляли різні візерунки, а зверху встановлювали фігурки тваринок з білого шоколаду, різнокольорові шоколадні яйця як символ життя, відродження і надії.


Усі створили свій маленький великодній шедевр - із фантазією, щирістю і дитячою радістю.


Під вмілою координацією наших психологинь та працівниць кондитерської кав’ярні «Світ десертів» вироби вийшли яскравими, неординарними, неймовірно теплими. Дехто одразу ж і куштував смакоту, додаючи ще більше усмішок у цей день. А інші передали свої пасочки на Схід для бійців стрілецького батальйону.


Дякуємо профспілці працівників поліції (голова Василь Антонюк) за сприяння та всім причетним до організації заходу. У такі моменти народжується щось більше, ніж просто спогади. Народжується відчуття спільності, віри і сили жити далі. Бо Великдень - це про світло, яке перемагає темряву. І про людей, які стають цим світлом одне для одного.


Відділ комунікації поліції Волинської області

1 з 24
2 з 24
3 з 24
4 з 24
5 з 24
6 з 24
7 з 24
8 з 24
9 з 24
10 з 24
11 з 24
12 з 24
13 з 24
14 з 24
15 з 24
16 з 24
17 з 24
18 з 24
19 з 24
20 з 24
21 з 24
22 з 24
23 з 24
24 з 24

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux