Постраждала людина, пошкоджені будинки та автомобілі: поліція Київщини працює на місцях обстрілів
Сьогодні ворог вкотре здійснив удари ворожими безпілотниками на столичний регіон. Пошкоджені будинки та автомобілі.
Станом на 10:00 у Броварському районі зазнали пошкоджень 21 приватний будинок, 5 транспортних засобів та два гаражних приміщення.
На Фастівщині пошкоджено приватний будинок та два автомобілі. Також ліквідовано пожежу ангарного приміщення. На Обухівщині пошкоджено два ангари.
У Бориспільському районі внаслідок атаки сталася пожежа у приватному будинку. Загоряння ліквідували співробітники ДСНС, на жаль, будинок згорів вщент. Крім того, пошкоджень зазнали дві багатоповерхівки, сім приватних будинки та два транспортних засоби. Також тілесні ушкодження отримав 57-річний чоловік. Постраждалого доставлено до лікарні та надано необхідну допомогу.
На місцях подій працюють групи реагування патрульної поліції, слідчо-оперативні групи, вибухотехніки поліції Київської області.
За фактами воєнних злочинів слідчі розпочнуть кримінальне провадження за ст. 438 Кримінального кодексу України.
Поліція Київщини нагадує громадянам, у разі оголошення повітряної тривоги необхідно бути пильними та негайно прямувати до укриття.
Відділ комунікації поліції Київської області