Поранений чоловік та зруйновані помешкання: поліцейські Луганщини задокументували наслідки обстрілів окупаційними військами рф
Співробітники Управління карного розшуку поліції Луганщини отримали повідомлення від 58-річного чоловіка про те, що під час обстрілу армією рф він отримав поранення, а також було пошкоджено його помешкання у м. Кремінна. Крім цього, під час обстрілу військами країни-агресора було пошкоджено його домоволодіння у селищі Макіївка.
Поліцейські Луганщини зареєстрували інформацію про руйнування квартир у містах Сєвєродонецьк та Лисичанськ внаслідок російських обстрілів. За цими фактами відкриті кримінальні провадження за ст. 438 (Порушення законів та звичаїв війни) Кримінального кодексу України.
В м. Лисичанськ військові рф проникли до приватного домоволодіння, де тепер мешкають. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 162 (Порушення недоторканності житла) Кримінального кодексу України.
До поліції надійшло звернення жінки про те, що невідомі створили сторінку в соціальній мережі «Facebook» від імені її загиблого сина — військовослужбовця Збройних сил України та розмістили оголошення про збір коштів на допомогу ЗСУ. За даним фактами поліцейські розпочали кримінальне провадження за ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України.
Також поліцейські викрили 15 осіб, які підозрюються у причетності до незаконних збройних формувань та співпраці з російськими окупаційними військами.
Відділ комунікації поліції Луганської області