Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
  • A-
    A+

Поранено цивільних громадян, пошкоджено багатоповерхові будинки: поліція фіксує наслідки обстрілів армією рф правобережжя Херсонщини

Опубліковано 11 липня 2023 року о 10:40

російські війська продовжують завдавати масованих ударів по Бериславському та Херсонському районах, місту Херсон та передмістю. Житлові квартали та мирне населення атакують з реактивних систем залпового вогню, мінометів, артилерії, танків та БПЛА. 

Під вогнем окупантів опинилися майже всі райони обласного центру, найбільше постраждали мікрорайон Корабел та Дніпровський район, там ворожі снаряди поцілили у житлову забудову. У районі Нафтогавань внаслідок артилерійського обстрілу тяжко поранено 48-річного чоловіка. У с.Інженерне снарядами пошкоджено два багатоповерхові будинки та поранено двох 78-річних жінок. На місцях обстрілів працювали поліцейські, рятувальники та бригади швидкої допомоги.

В поліцію надійшло повідомлення, що у тимчасово окупованому місті Олешки військові рф відкрили вогонь з артилерії, внаслідок чого загинуло подружжя пенсіонерів.

За минулу добу поліція відреагувала на 425 заяв і повідомлень громадян про кримінальні правопорушення та інші події. Відкрито 24 кримінальні провадження за ст.438 (Порушення законів та звичаїв війни) Кримінального кодексу України.

Відділ комунікації поліції Херсонської області

 

1 з 7
2 з 7
3 з 7
4 з 7
5 з 7
6 з 7
7 з 7

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux