Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
  • A-
    A+

Поліцейський з Чернігівщини Євгеній Каліберда увійшов до збірної України з гирьового спорту

Опубліковано 18 березня 2026 року о 16:15

Поліцейський Євгеній Каліберда – один із найсильніших представників гирьового спорту в Україні, відданий своїй справі, наполегливий і цілеспрямований. Він уміло поєднує службу в поліції з серйозними спортивними досягненнями, демонструючи витримку, силу характеру та дисциплінованість. Нещодавно Євгеній став призером Чемпіонату України з гирьового спорту та членом Національної збірної. 

«Кожен чоловік, який себе поважає, повинен мати вдома гирю», – переконаний Євгеній. Для поліцейського це не просто слова, а життєве кредо. Його шлях у спорті розпочався ще в дитинстві – після випадкової, але доленосної зустрічі з професійним гирьовиком у санаторії. Не маючи змоги придбати справжній спортивний снаряд, юнак не здався – власноруч змайстрував «гирю» з підручних матеріалів і почав тренуватися. Відтоді наполегливість і віра в себе стали його головними союзниками. Сьогодні ж Євгеній – серед найсильніших спортсменів країни.

Євгеній Каліберда – інспектор сектору реагування патрульної поліції відділення поліції №2 (м. Бобровиця) Ніжинського райуправління поліції. Для нього фізична підготовка – не просто складова служби. Саме вона допомагає витримувати навантаження, оперативно реагувати на виклики та ефективно виконувати службові обов’язки. Тому тренування для Євгенія – щоденна необхідність. Незалежно від графіка служби – чи то добове чергування, чи вихідний – він завжди знаходить час для занять у спортивній залі відділення поліції.

Захоплення спортсмена розділяє вся родина. Дружина Яна та доньки Єва й Поліна – головна група підтримки та однодумці. Старша донька Єва вже брала участь у змаганнях з гирьового спорту серед дітей у Києві, де виборола перше місце!

Євгеній з усмішкою згадує свої перші великі змагання «Переяславська осінь». Тоді, ще початківцем, він вийшов на поміст поруч із досвідченими майстрами, які присвятили спорту десятиліття.

«Тоді я зайняв перше місце і це стало для мене неабиякою мотивацією. Я зрозумів, що можу стояти пліч-о-пліч із найкращими та перемагати».

Сьогодні Євгеній – Майстер спорту України. Його нещодавній успіх на Чемпіонаті України (лютий-березень 2026 року), де він посів почесне 3 місце серед дорослих, що дозволило йому офіційно увійти до складу Національної збірної України.

Зараз наш колега готується до втілення великої цілі – прагне представити Україну на Чемпіонаті Європи з гирьового спорту, що відбудеться в Англії.

Пишаємося нашим колегою, який щодня стоїть на варті правопорядку і водночас прославляє Україну у світі спорту.

Бажаємо Євгенію нових звершень, яскравих перемог і омріяного «золота» на міжнародних змаганнях!


Відділ комунікації
поліції Чернігівської області

1 з 5
2 з 5
3 з 5
4 з 5
5 з 5

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux