Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
  • A-
    A+

Поліція документує наслідки комбінованої російської атаки на Дніпро – загинули люди, є поранені

Опубліковано 26 липня 2025 року о 09:35

У ніч на 26 липня ворог здійснив масований удар по місту ракетами та ударними безпілотниками. Внаслідок обстрілу загинули дві людини, п’ятеро людей отримали поранення.

Пошкоджена багатоповерхівка та автостоянка з транспортними засобами - автівки вигоріли. Окрім того, пошкоджені промислові підприємства та торгівельний центр у Дніпровському районі.

На місцях працюють усі профільні служби. Групи слідчих проводять ретельний огляд постраждалих об’єктів, фіксують наслідки обстрілу. Для прийому заяв громадян, які постраждали внаслідок атаки, розгорнуті поліцейські мобільні пункти.

Поліція вкотре закликає громадян бути обачними: у разі виявлення уламків безпілотників, ракет або підозрілих предметів не торкайтесь їх і не переміщуйте. Це може становити смертельну загрозу! Негайно відійдіть на безпечну відстань і повідомте про знахідку за телефоном 102.

Відділ комунікації поліції Дніпропетровської області  

1 з 7
2 з 7
3 з 7
4 з 7
5 з 7
6 з 7
7 з 7

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux