Поліція документує наслідки комбінованої атаки рф по столиці: одна людина загинула, щонайменше 24 постраждалих, серед яких вагітна жінка та дитина
Опубліковано 14 листопада 2025 року о 07:00
Внаслідок чергової атаки рф зафіксовані влучання БпЛА у багатоповерхівки в декількох районах столиці. Загалом, пошкоджено близько 30 житлових будинків у Дніпровському, Подільському, Шевченківському, Солом’янському, Голосіївському, Святошинському, Дарницькому, Деснянському та Оболонському районах.
Пошкоджено також медичні заклади, громадський транспорт, офісні приміщення, магазини та транспортні засоби.
На цей час відомо про загиблу літню жінку у Деснянському районі та 24 постраждалих, серед яких вагітна жінка та 10-річний хлопчик.
Триває ліквідація та документування наслідків атаки рф. Поліцейські, рятувальники та інші екстрені служби продовжують працювати на місцях.
ВІдділ комунікації поліції Києва