Меню
  • Налаштування доступності
  • A-
    A+
Поліцейський з Донеччини Станіслав Сапон став переможцем всеукраїнських змагань із пауерліфтингу
Опубліковано 23 червня 2021 року о 13:43

Начальник сектору дільничних офіцерів Покровського районного управління поліції, майстер спорту міжнародного класу Станіслав Сапон став абсолютним переможцем серед усіх учасників змагань з пауерліфтингу «Кубок Хортиці» у сумі двоборства.

Попри щільний графік роботи в поліції, Станіслав Сапон знаходить час для свого спортивного захоплення – зайняття пауерліфтингом. Правоохоронець займається ним з дитинства та у свої 30 років є майстром спорту міжнародного класу з жиму штанги лежачи, майстром спорту зі станової тяги та майстром спорту з пауерліфтингу.

Станіслав Сапон очолює сектор дільничних офіцерів поліції Покровського РУП. Під його керівництвом працює 16 правоохоронців, які обслуговують понад 100 тисяч населення.

20 червня поліцейський взяв участь у турнірі зі станової тяги й жиму штанги лежачи, який відбувався у Запоріжжі. За перемогу змагалися понад 100 спортсменів.

У напружених змаганнях Станіслав здобув одразу декілька перемог. Так, спортсмен посів І місце у жимі штанги лежачи та І місце у сумарному двоборстві в своїй ваговій категорії. Результати правоохоронця вражають: 162,5 кг – жим штанги лежачи та 235 кг – станова тяга, загальна вага – майже 400 кг!

За результатами турніру покровський поліцейський став абсолютним переможцем у сумі двоборств та посів третє місце у жимі штанги лежачи серед усіх учасників турніру різних вагових категорій.

«Я почав сезон з особистого рекорду – 235 кг у жимі штанги лежачи, попередній мій показник був 230 кг. Я задоволений своїми результатами та прагну до нових перемог на наступних змаганнях, які мають відбутися вже у вересні. Для цього я буду продовжувати тренуватись та вдосконалювати свої навички»,- каже Станіслав Сапон.

Крім того, у турнірі взяли участь і два вихованці правоохоронця. Обидва показали гарні результати та зайняли призові місця у своїх вагових категоріях серед юніорів.