Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
  • A-
    A+

Поліцейські Полтавщини вилучили у браконьєра близько 100 кілограмів незаконно виловленої риби

Опубліковано 27 квітня 2021 року о 13:09

Чоловік за допомогою ліскової сітки загальною довжиною близько 200 метрів незаконно виловив близько 100 кілограмів риби різних видів. Своїми діями порушник завдав збитків природному середовищу на понад 212 тисяч гривень.

27  квітня, близько 3:40, рейдова група у складі водних поліцейських, дільничних офіцерів відділу №2 Кременчуцького районного управління поліції та інспекторів рибоохоронного патруля Полтавщини виявили чоловіка, 1976 року народження, який незаконно виловлював рибу на Кременчуцькому водосховищі, поблизу села Максимівка, Кременчуцького району.

Слідчо-оперативною групою із залученням інспекторів полтавського рибоохоронного патруля речові докази вилучено.

За вказаним фактом слідчий, під процесуальним керівництвом прокуратури,  розпочав кримінальне провадження за ч. 1 ст. 249 (Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом) Кримінального кодексу України. Вирішується питання щодо повідомлення правопорушнику про підозру. Триває досудове розслідування.

Нагадаємо, з 1 квітня діє заборона на вилов у нерестовищах риби та інших водних біоресурсів. Заборона діє на Кременчуцькому та Кам’янському водосховищі у межах адміністративної території Полтавської області – з 25 березня по 9 червня (включно). На інших рибогосподарських водних об’єктах  – з 1 квітня по 20 травня (включно), в придаткових системах річок з 1 квітня по 30 червня.

Відділ комунікації поліції Полтавської області
(За інформацією Кременчуцького районного управління поліції)

 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux