Поліцейські ветерани з Києва відновлюють сили завдяки іпотерапії
Взаємодія з кіньми допомагає знизити рівень стресу, подолати тривожність і стабілізувати емоційний стан, тож для правоохоронців, що отримали поранення на передовій, цей захід став ще одним кроком на шляху до відновлення.
На території кінного ранчо, на Київщині, за ініціативи Управління головної інспекції та помічника начальника столичного главку поліції з ветеранських питань Руслана Губанова відбувся сеанс іпотерапії для бійців столичної поліції, які отримали поранення на фронті, а також для членів їхніх родин.
Захисники дізналися багато цікавих фактів про коней, про їхній характер і поведінку, а головне – навчилися правильно контактувати із тваринами та пробували їзду верхи.
Протягом заходу бійців також підтримували поліцейські-психологи, які за допомогою різних психологічних практик допомагали їм розкривати свої емоції.
Спілкування з кіньми стало для ветеранів не лише новим досвідом, а й подарувало приємні враження, позитивні емоції та в черговий раз довело, що чуйність та турбота є найкращими ліками.
Відділ комунікації поліції Києва
Вікторія Ковальська