Поліцейські повідомили про підозру зловмиснику, який видурював у громадян гроші під приводом «продажу» квартир у Львові
Підозрюваного у шахрайстві 38-річного львів’янина викрили слідчі відділу поліції №1 Львівського районного управління поліції №1 спільно з оперативниками Управління Служби безпеки України у Львівській області, за процесуального керівництва Галицької окружної прокуратури.
Як встановили правоохоронці, підозрюваний представився потерпілому працівником рієлторської агенції та «продав» йому дві квартири, розташовані в одному з житлових комплексів у Львові.
Площа кожної з «проданих» квартир становила 54 квадратних метри, а вартість - 1,5 мільйони гривень за помешкання.
Шахрай уклав з «клієнтом» фіктивні договори купівлі-продажу та отримав від нього завдаток – по 750 тисяч гривень за кожну квартиру, привласнивши таким чином 1,5 млн. грн.
Слідчі територіального підрозділу поліції повідомили зловмиснику про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання - позбавлення волі на строк від п'яти до дванадцяти років з конфіскацією майна.
Досудове розслідування триває. У поліцейських є вагомі підстави вважати, що потерпілих від злочинної діяльності фігуранта набагато більше. Відтак звертаємося до громадян: якщо ви стали потерпілими від протиправної діяльності вказаної особи, просимо звертатись у відділ поліції №1 Львівського районного управління поліції №1.
Відділ комунікації поліції Львівської області