Поліцейські Херсонщини за підтримки Товариства Червоного Хреста удосконалили навички психологічної підтримки людей в умовах щоденних обстрілів
Працівники Головного управління Національної поліції в Херсонській області взяли участь у тренінгу з надання першої психологічної допомоги, який провели представники Товариства Червоного Хреста України.
Такі заняття є важливими для підготовки правоохоронців, які щодня працюють у складних умовах прифронтового регіону. Поліцейські регулярно виїжджають на місця обстрілів, де стикаються не лише з руйнівними наслідками атак, а і з людським горем. Люди втрачають рідних, залишаються без домівок, перебувають у стані шоку та сильного стресу. Особливо гостро на такі події реагують діти, які потребують підтримки та відчуття безпеки. Саме тому вміння правильно надати першу психологічну допомогу є не менш важливим, ніж реагування на саму подію.
Тренери ознайомили учасників з основними принципами надання психологічної підтримки постраждалим, розповіли алгоритми дій у кризових ситуаціях та особливості спілкування з людьми, які пережили травматичні події. Окрему увагу приділили тому, як встановити контакт із постраждалими, знизити рівень тривоги та допомогти людині стабілізувати емоційний стан.
Під час тренінгу моделювалися реальні ситуації, з якими правоохоронці стикаються у повсякденній службі: після обстрілів, під час евакуацій або спілкування з людьми, які втратили близьких. Це дозволило учасникам відпрацювати навички, необхідні для швидкого та ефективного реагування.
Отримані знання допоможуть поліцейським більш ефективно виконувати свої обов’язки та надавати необхідну психологічну підтримку тим, хто цього потребує.
Відділ комунікації поліції Херсонської області