Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
  • A-
    A+

Поліцейські Донеччини зафіксували 10 ударів росії по цивільних – поранено трьох людей

Опубліковано 27 лютого 2024 року о 11:00

Протягом доби окупанти атакували дев’ять населених пунктів області. Загалом ворог здійснив 1 584 обстріли. 

Під вогонь потрапили міста Красногорівка, Торецьк, села Ганнівка, Карлівка, Костянтинівка, Миколаївка, Нетайлове, Новоселівка Перша, Романівка. Армія рф бомбила житловий сектор з авіації та била артилерією.

Пошкоджено 20 цивільних об’єктів – 15 житлових будинків, ангари агропідприємства, автомобілі.

Авіаудар завдали російські загарбники по Новоселівці Першій – пошкодили сільськогосподарське підприємство та дві приватних оселі.

Внаслідок артилерійських обстрілів поранень зазнали цивільні особи в Красногорівці, Костянтинівці та Романівці.

Дві керовані авіабомби «ФАБ-500» росія скинула на Торецьк. Пошкоджено 10 приватних будинків.

Ще три домівки окупанти пошкодили в Миколаївці, яку накрили артилерією.

Поліцією та СБУ відкрито кримінальні провадження за ст. 438 (порушення законів та звичаїв війни) Кримінального кодексу України.

За допомогою поліції евакуйовано ще 242 людини, з початку обов’язкової евакуації – 107 682 особи, серед них 14 779 – діти, 5 463 - люди з інвалідністю.

Важливо!

Шановні громадяни, дотримуйтесь комендантської години та не виїжджайте самостійно неперевіреними маршрутами – ворог розстрілює цивільні авто. Влада за допомогою поліції організує евакуацію з подальшим поселенням – скористайтеся шансом вберегти своє життя.

Не піднімайте невідомі предмети та не чіпайте нерозірвані снаряди. Викликайте піротехніків за телефоном 101.

Попереджаємо про шахрайські схеми під час війни, зокрема пов’язані з орендою житла, пошуком рідних тощо. Дотримуйтесь простих правил, щоб убезпечити себе від аферистів.


Будьте обережні, в захоплених населених пунктах загарбники займаються мародерством, відбирають транспорт.

Окупант масово розповсюджує фейки, тож довіряйте виключно офіційним джерелам інформації.

Відділ комунікації поліції

Донецької області

 

 

 

1 з 12
2 з 12
3 з 12
4 з 12
5 з 12
6 з 12
7 з 12
8 з 12
9 з 12
10 з 12
11 з 12
12 з 12

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux