П’ятеро людей постраждали через ворожі удари по Дніпропетровщині: поліція працює на місцях влучань
Слідчо-оперативні групи поліції документують наслідки російських атак, фіксують руйнування та збирають докази.
Нікопольщина. Міста Нікополь та Марганець, Покровську, Червоногригорівську та Мозолевську громаду ворог атакував десятками FPV-дронів та ударними безпілотниками. Поранень зазнали троє чоловіків та двоє жінок. Пошкоджено приватні будинки, два магазини, агропідприємство, гараж, легковики та дві багатоповерхівки.
Павлоград. Окупанти вдарили по місту безпілотниками. Пошкоджено приватний будинок, гараж та автомобіль.
Синельниківський район. Ворог атакував КАБами та безпілотниками Васильківську та Миколаївську громади. Пошкоджено три господарчі споруди та приватний будинок.
Криворіжжя. 25 серпня ворог протягом дня наносив повітряні удари по місту та Зеленодольській громаді. В результаті влучань пошкоджено вантажівку, приватне підприємство та державну установу. На щастя, люди не постраждали.
Відділ комунікації поліції Дніпропетровської області