Очолив так званий навчальний заклад російських загарбників: мешканцю Луганщини повідомлено про підозру в колабораціонізмі
Оперативники Управління карного розшуку ГУНП в Луганській області викрили 63-річного мешканця смт Біловодськ, який погодився на співпрацю з окупантами. Досудове розслідування у кримінальному провадженні, відкритому за ч. 3 ст. 111-1 Кримінального кодексу України (Колабораційна діяльність) здійснюють слідчі 3-го управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.
В ході досудового розслідування правоохоронці встановили, що до початку повномасштабного вторгнення чоловік працював директором одного з професійних ліцеїв Луганської області.
Після окупації російськими загарбниками та незаконними збройними формуваннями так званої «лнр» Старобільського району чоловік погодився на співпрацю з окупаційною владою та добровільно обійняв посаду директора навчального закладу відкритого окупаційною адміністрацією. На своїй посаді підозрюваний займається впровадженням стандартів освіти держави – агресора та проводить пропагандистську роботу з метою виправдання збройної агресії росії проти України.
За процесуального керівництва прокуратури Луганської області чоловіку повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.
Відділ комунікації поліції Луганської області
