Очільник поліції Одещини та Голова Консультативної місії ЄС обговорили питання подальшої співпраці
Керівник поліції Одещини Іван Жук зустрівся з головою Консультативної місії Європейського Союзу в Україні Рольфом Холмбо. Вони обговорили безпекові виклики та пріоритети у подальшій співпраці. Зокрема мова йшла про допомогу правоохоронним органам у розслідуванні воєнних злочинів, надання технічної та іншої підтримки поліцейським.
Під час зустрічі сторони обговорили поточну ситуацію щодо безпеки в регіоні, актуальні питання, пов’язані з реформою сектору цивільної безпеки, включаючи кращу підтримку, яку КМЄС може запропонувати в ці складні для країни часи.
В тому числі визначили напрямки роботи щодо покращення оснащення вибухотехнічного та кінологічного підрозділів поліції Одещини.
«Національна поліція Одеської області виявляє високий рівень професіоналізму щоденно, забезпечуючи правопорядок, особливо в умовах складної безпекової ситуації на півдні України. Ми висловлюємо щиру вдячність за їхню відвагу у непростих обставинах. Як Консультативна місія ЄС, ми рішуче налаштовані підтримувати їх у межах нашого нового мандату, забезпечуючи не лише навчання, а й необхідне обладнання для виконання службових обов'язків», - зазначив голова місії Рольф Холмбо.
Начальник ГУНП в Одеській області наголосив, що підтримка Консультативної місії ЄС має велике значення для поліції, та розповів про хід впровадження нових безпекових проєктів.
«Висловлюю щиру подяку всій команді місії. Ваша допомога вкрай важлива та є невід’ємною частиною нашого шляху до Перемоги. Ми своєю чергою зробимо все можливе, щоб ця Перемога настала якнайшвидше», - підсумував полковник поліції Іван Жук.
Відділ комунікації поліції Одещини