Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
  • Налаштування доступності
  • A-
    A+
Назавжди в строю: на Дніпропетровщині попрощалися з поліцейським полку КОРД (стрілецький) Дмитром Кравченком, який загинув на фронті
Опубліковано 31 серпня 2025 року о 10:05

Поліцейський поліг  27 травня під час оборони країни  на Донецькому напрямку. Через запеклі бої його тіло довгий час не могли забрати з поля бою. Нарешті у серпні загиблого бійця повернули додому і родина змогла попрощатися та гідно поховати Героя.

Правоохоронець працював старшим оперуповноваженим у відділенні поліції № 6 Криворізького районного управління поліції. Загалом він віддав службі в органах внутрішніх справ 12 років життя. У червні 2024 року одним із першим прийняв рішення долучитися до стрілецького полку поліції та став на захист держави.

Дмитро завжди буде для нас прикладом мужності, сили духу та справжнього бойового братерства. Він до останнього разом з побратимами тримав оборону та давав відсіч ворогу.

28 серпня відбулось прощання із полеглим захисником. Героя провели в останню путь та вшанували пам’ять про нього хвилиною мовчання. Церемонія прощання відбулася за участі начальника ГУНП в Дніпропетровській області Олександра Ганжі, рідних, друзів, бойових побратимів та колег по службі.

Поліцейському навіки буде 36 років. Без люблячого сина, турботливого чоловіка та батька залишилися рідні.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Дмитра. Вічна світла пам’ять та слава Герою!


Відділ комунікації поліції Дніпропетровської області  за матеріалами Криворізького районного управління поліції


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux