На Полтавщині мобільний клас безпеки зробив зупинку в Лубенській громаді
Цього тижня уроки безпеки відбулися з учнями Засульського ліцею, Академічного ліцею імені братів Шеметів та гімназії «ПРОСВІТ». Ювенальні поліцейські Лубенського райвідділу поліції разом з рятувальниками нагадали школярам правила особистої безпеки на дорозі, під час навчального процесу та в побуті.
Поліцейські роз’яснили дітям правила безпеки дорожнього руху, значення дорожніх знаків та чому їх потрібно неухильно дотримуватися. Також у формі гри діти змогли показати свої знання та розставити дорожні знаки на умовній мапі.
Своєю чергою рятувальники нагадали правила пожежної безпеки та пояснили алгоритм дій при пожежі. Окремо зупинилися на правилах безпечної поведінки поблизу замерзлих водойм взимку.
Нагадуємо:
- виходити на лід можна тільки за стійкої морозної погоди. Перші кроки треба робити не відриваючи ноги від льоду;
- із собою потрібно мати лижі, мотузку, палицю та інші знаряддя, що можуть допомогти у критичній ситуації;
- переходити річку можна тільки у встановлених місцях, з товщиною льоду не менше за 15-20 см;
- кататися на ковзанах можна лише у перевірених та обладнаних для цього місцях.
УВАГА! Якщо лід почав тріщати або з’явилися характерні розколини, потрібно негайно повернутися на берег. АЛЕ (!) повільно, не відриваючи ніг від льоду.
Основні поради простою і зрозумілою мовою викладені у відео. Радимо переглянути його всією родиною та поділитися з друзями.
Нагадаємо, проєкт реалізовано за ініціативи Міністерства внутрішніх справ України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, у співпраці з дитячим фондом ООН «UNICEF». У мобільному класі безпеки є LED-екран для демонстрації навчальних роликів, стенди, презентації, ігрові навчальні матеріали (для проведення руханок та вікторин), розкладні стільці, столи, каримати, спецодяг рятувальників й однострій поліцейських, а також інші речі, необхідні для проведення інтерактивних занять як у фургоні, так і за його межами.
Для «виклику» спецавтомобіля закладу освіти потрібно надіслати електронну заявку (посилання за QR-кодом) та листа на адресу Головного управління ДСНС.
Відділ комунікації поліції в Полтавській області
(За інформацією Лубенського райвідділу поліції в Полтавській області)
