На Хмельниччині поліцейські розшукали чотирьох зниклих дітей, які не повернулися додому зі школи
18 вересня близько 23:00 години до відділення поліції Славути надійшло повідомлення про те, що зникли четверо малолітніх — двоє 10-річних хлопчиків та двоє дівчаток віком 10 та 9 років. Після уроків діти вийшли з Улашанівського ліцею та не повернулися додому. Завдяки злагодженим діям поліцейські розшукали дітей у м. Славуті.
На пошуки малолітніх по тривозі був піднятий увесь особовий склад відділення поліції. Правоохоронці «прочесали» село і околиці, опитали місцевих жителів. Встановивши геолокацію телефону одного із хлопчиків, поліцейські з’ясували, що діти можуть перебувати у м. Славуті.
Пошуки тривали усю ніч і вранці правоохоронці знайшли неповнолітніх на одній із вулиць міста. З дітьми все гаразд.
Як з’ясували поліцейські, після школи діти спочатку гуляли селом, а потім вирішили поїхати на велосипедах у сусідню Славуту. Там гуляли та гралися на дитячих майданчиках, а коли надворі вже стемніло — вирішили переночувати в одному з під’їздів багатоповерхівки.
З малолітніми та їх батьками співробітники ювенальної превенції провели профілактичну бесіду щодо недопущення подібних ситуацій у майбутньому.
Правоохоронці закликають дорослих слідкувати за тим, де і з ким відпочивають ваші дітлахи. Якщо ж дитина загубилася, не зволікайте — відразу звертайтеся по допомогу до поліції на спецлінію «102»!
Сектор комунікації поліції
Хмельницької області
