Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
  • A-
    A+

На Харківщині постраждала жінка: поліція задокументувала наслідки воєнних злочинів військових рф

Опубліковано 26 серпня 2025 року о 08:36

Впродовж доби росіяни завдавали ударів по Харківському, Богодухівському, Ізюмському та Куп’янському районах. Проти мирного населення росіяни застосували FPV-дрони та безпілотники різних типів. Пошкоджена та зруйнована цивільна інфраструктура.

Внаслідок удару БпЛА в дах не житлового будинку у селищі Борова сталася пожежа.

російські війська FPV-дронами атакували Золочівську громаду. Пошкоджено приватний будинок, господарчі споруди та енергомережі. 

У селищі Слатине через ворожий обстріл пошкоджено будинок. Отримала поранення 66-річна власниця будинку.

25 серпня поліцейські здійснили 18 оглядів місць подій та внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості за 14 кримінальними провадженнями, пов’язаними зі збройною агресією російської федерації. 

З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну слідчі Харківщини внесли до ЄРДР відомості щодо 26 128 воєнних злочини, скоєних на території області. 

Евакуація. Триває евакуація з населених пунктів, що зазнають постійних обстрілів і в яких оголошено обов’язкову евакуацію. Усі, хто бажає виїхати з небезпечних районів, можуть звернутися до поліції за телефоном 102.


Відділ комунікації поліції Харківської області

1 з 4
2 з 4
3 з 4
4 з 4

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux