Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
  • A-
    A+

На Дніпропетровщині поліція задокументувала наслідки російських атак по місту Кривий Ріг та Нікопольському району: постраждала літня жінка

Опубліковано 12 лютого 2025 року о 11:45

11 лютого близько 21.00 окупанти вдарили ракетою по м. Кривий Ріг. На щастя, люди вціліли. Внаслідок вибуху зазнала пошкоджень інфраструктура міста — вибило вікна в адміністративній будівлі, у готелі, в приміщенні АЗС та у навчальному закладі. Понівечило три багатоповерхівки та понад 30 автомобілів. Для прийому звернень громадян та надання допомоги постраждалим поблизу місця атаки було розгорнуто мобільний пункт поліції.

Впродовж доби Нікопольщина пережила понад три десятки атак, зареєстровано майже 90 повідомлень на лінію 102 про удари агресора. У прицілі перебували місто Нікополь та населені пункти Марганецької, Червоногригорівської, Мирівської та Покровської сільської територіальної громади. Ворог застосовував дрони, робив скиди з БпЛА та бив з важкої артилерії.

11 лютого близько 8 години ворог здійснив артобстріл райцентру. Постраждала 78-річна жінка, їй надали медичну допомогу. В ході огляду слідчі задокументували пошкодження приватного та транспортного підприємства, магазину, медичного закладу, автозаправки, багатоквартирних та приватних будинків, господарських споруд, транспортних засобів та парника. В будівлях потрощено дахи, стелі та стіни, понівечене майно всередині, посічено фасади, вибито скло на вікнах та балконах.

Правоохоронці документують воєнні злочини росії – збирають речові докази та фіксують наслідки ворожих обстрілів.

Відділ комунікації поліції Дніпропетровської області

1 з 10
2 з 10
3 з 10
4 з 10
5 з 10
6 з 10
7 з 10
8 з 10
9 з 10
10 з 10

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux