Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
  • A-
    A+

Мешканку Хмельницької області затримано з партією психотропів на пів мільйона гривень - внутрішня безпека Нацполіції 

Опубліковано 19 вересня 2022 року о 12:40

Жінка розповсюджувала готові до вжитку наркотичні засоби та психотропні речовини у Хмельницькому та Луцьку. Фігурантку затримали та оголосили про підозру.

Жителька Хмельницького займається збутом наркотичних засобів та психотропних речовин – саме таку інформацію встановили оперативники Хмельницького управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України.

Бажаючи заробити легких грошей, 38-річна жінка почала працювати на один з інтернет-магазинів, який «спеціалізувався» на незаконному продажі психотропних речовин. Вона отримувала через поштовий зв’язок заборонений товар, фасувала його та робила «мастер-клади» - закладки з великою кількістю наркотичних засобів, для подальшої реалізації серед наркозалежних осіб у Хмельницькому та Луцьку. 


Оперативники внутрішньої безпеки та управління боротьби з наркозлочинністю в Хмельницькій області ДБН НПУ спільно зі слідчими хмельницької поліції затримали фігурантку одразу після отримання чергової партії наркотиків біля одного з поштових відділень. 

Під час проведення першочергових слідчих дій у зловмисниці вилучили близько кілограма pvp солей, готові до збуту закладки з психотропною речовиною, електроні ваги та засоби для фасування. 


За цінами «чорного ринку» вартість вилученого становить приблизно пів мільйона гривень. 

Фігурантку затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Під процесуальним керівництвом Хмельницької обласної прокуратури слідчі поліції Хмельниччини оголосили зловмисниці про підозру за ч. 3 ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України. За незаконні оборудки з наркотиками їй загрожує до 12-ти років позбавлення волі. Досудове розслідування триває.

Департамент внутрішньої безпеки

Національної поліції України


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux