Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
  • A-
    A+

Хто вмирає в боротьбі — в серцях живе навіки: у Хмельницькому презентували масштабний фотопроєкт із вшанування пам’яті полеглих захисників

Опубліковано 28 серпня 2025 року о 15:51

Напередодні Дня пам’яті загиблих захисників України на Майдані Незалежності у Хмельницькому відкрилась фотовиставка «Хто вмирає в боротьбі — в серцях живе навіки», яка об’єднала 406 світлин, створених у співпраці з родинами загиблих захисників і захисниць, серед яких і працівники поліції.

Проєкт реалізували Хмельницька обласна військова адміністрація у співпраці з Державним архівом області та Управлінням з питань ветеранської політики ОВА.

Звертаючись до родин загиблих захисників на відкритті фотовиставки, начальник військової адміністрації Сергій Тюрін наголосив:

«Ми зібралися тут, аби згадати кожного і кожну, хто віддав життя за Україну, і подякувати їхнім родинам за віру, терпіння й силу духу. Ця фотовиставка — не про мистецтво, вона про вдячність і про біль. Це нагадування нам усім, якою ціною дається незалежність. Та попри біль і втрати, ми маємо бути єдиними, сильними і незламними, аби вистояти й перемогти. Тому кожна світлина тут — це заклик пам’ятати і шанувати, передавати історії Героїв наступним поколінням, щоб для наших дітей, над нашою Україною, було мирне небо».

Участь у меморіальному фотопроєкті взяли і родини поліцейських:

Дружина та син бійця полку «Сафарі» штурмової бригади Нацполіції «Лють» Сергія Приймачука. Сергій загинув 6 вересня 2023 року поблизу селища Курдюмівка на Донеччині.

Дружина та донька поліцейського офіцера громади з Полонного Вадима Короля. Капітан поліції загинув 21 січня цього року на Сумському напрямку.

Дружина підполковника поліції Андрія Бахтова. Андрій свого часу очолював батальйон «Миротворець», пізніше був начальником кафедри військової підготовки Національної академії внутрішніх справ. Загинув Андрій Бахтов 10 серпня 2022 року поблизу селища Зайцеве Бахмутського району на Донеччині.

Сім’я музикантів оркестру ГУНП в Хмельницькій області сержанта поліції Тетяни Сидорчук та капітана поліції Сергія Сидорчука. Їхній син Владислав у перші дні повномасштабного вторгнення у свої 20 пішов добровольцем до війська. Служив у різних підрозділах ЗСУ на найгарячіших напрямках. Свій останній бій прийняв у складі 12-ї бригади спеціального призначення «Азов» Нацгвардії України 23 січня 2024 року біля селища Діброва на Луганщині.

Сектор комунікації поліції Хмельницької області


1 з 8
2 з 8
3 з 8
4 з 8
5 з 8
6 з 8
7 з 8
8 з 8

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux