Хочу захищати дітей і мирне майбутнє України – доброволець бригади «Лють» Тетяна Дубина з Чернігівщини
32-річна Тетяна сьогодні успішно подолала конкурсний відбір та пройшла співбесіду до штурмової бригади Нацполіції «Лють». Жінка-доброволець за фахом вчитель молодших класів, однак зараз вона бачить себе на фронті. «Прагну зі зброєю в руках захищати дітей та скоріше вибити ворога з нашої землі», – так Тетяна пояснює своє рішення записатися до «Люті».
В Головному управлінні Нацполіції в Чернігівській області поліцейська комісія провела співбесіди з добровольцями штурмової бригади «Лють», які успішно подолали попередні етапи конкурсного відбору (подачу документів, тестування рівня логічного й аналітичного мислення та професійних знань, військово-лікарську комісію, перевірку рівня фізичної підготовки, тестування особистісних характеристик, проходження спецперевірки).
Серед тих, хто успішно пройшов цей етап – Тетяна Дубина з Городні Чернігівського району.
"Коли дізналася зі ЗМІ про набір до бригади «Лють», то дуже захотіла спробувати себе в цьому. Обрала саме цей спецпідрозділ, бо вважаю, що в команді поліцейських я зможу краще проявити себе і здобути якісну підготовку, а також ті навички та вміння, які мені необхідні для захисту країни. Цілком усвідомлюю рівень відповідальності та обсяг навантажень, які на мене чекають. Що стосується фізичної підготовки, то я веду активний спосіб життя. Пробувала себе в парашутному спорті – здійснила 18 стрибків. Хотілось би продовжити, але – війна. Також я поборола свій страх перед водою та здійснила свою мрію: у 30 років навчилася плавати і стала дайвером", – говорить Тетяна Дубина.
Набір до штурмової бригади Національної поліції «Лють» триває. Приєднуйтеся до нас!
Відділ комунікації поліції
Чернігівської області
