Меню
  • Налаштування доступності
  • A-
    A+
Хмельницький спецпризначенець Артур Гончаренко став срібним призером Чемпіонату світу з універсального бою
Опубліковано 03 листопада 2023 року о 11:45

26-31 жовтня у столиці Грузії м. Тбілісі відбувся Чемпіонат світу з універсального бою. Боєць роти поліції особливого призначення ГУНП в Хмельницькій області Артур Гончаренко у ваговій категорії до 85 кг виборов «срібло» та долучився до успішного виступу збірної України, яка посіла друге загальнокомандне місце.

Нагадаємо, що навесні цього року старший лейтенант поліції Артур Гончаренко став переможцем Чемпіонату України з універсального бою. Це дало йому путівку на Чемпіонат світу, який нещодавно пройшов у Грузії.

Загалом у чемпіонаті брали участь представники 35 країн світу. Україна посіла у змаганнях друге загальнокомандне місце. Вагомий внесок у це досягнення зробив і Артур Гончаренко, який у ваговій категорії до 85 кг виборов «срібло».

Керівництво та увесь особовий склад поліції Хмельниччини вітає Артура з таким високим спортивним досягненням та бажає подальших успіхів як у спорті, так і на службі.