Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
  • A-
    A+

Хмельницькі детективи викрили групу вимагачів

Опубліковано 08 серпня 2018 року о 15:44

Детективи поліції Хмельницької області спільно з працівниками управління СБУ викрили групу вимагачів, до складу якої увійшли двоє чоловіків та жінка.  

Зловмисників затримали під час вимагання коштів у мешканця Славутського району. Наприкінці липня затримані викрали у чоловіка автомобіль «Audi A6», у якому також були особисті документи. Потім почали вимагати у власника 2 тисячі доларів за повернення транспортного засобу. Потерпілий звернувся за допомогою до поліції.

Наразі за даним фактом відкрито кримінальне провадження  за ч.2 ст. 189 Кримінального кодексу України (вимагання), санкція якої передбачає відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк до 7 років.

До речі, 28-річний та 34-річний підозрювані раніше до кримінальної відповідальності не притягувалися, а от 24-річну жінку раніше судили за крадіжку та умисне нанесення легких тілесних ушкоджень.

Наразі вирішується питання про затримання членів групи в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Сектор комунікації поліції Хмельницької області


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux