Історія порятунку чотирилапих: у Камʼянці-Подільському поліцейські доправили в притулок чотирьох цуценят, яких викинули на узбіччя
Малечу залишили в пакеті поблизу однієї із садиб. Там їх помітила місцева жителька та зателефонувала до поліції. Правоохоронці забрали цуценят та передали волонтерам. Наразі пухнастики шукають новий дім та люблячих господарів.
До поліції надійшло повідомлення від жительки району про те, що неподалік її будинку хтось залишив підозрілий пакет. Коли жінка підійшла ближче, то побачила в ньому чотирьох маленьких цуценят. Тварини були налякані та знесилені.
Поліцейські, які виїхали на виклик, забрали цуценят і передали їх до притулку «Пухнасті серця».
Малечі провели необхідні процедури, зробили щеплення та забезпечили належний догляд. За кілька днів вони зміцніли, стали активними та грайливими.
Поліцейська Юлія Комірко, яка організувала порятунок цуциків, навідується до своїх підопічних і активно шукає їм домівку.
Ви теж можете долучитись і взяти собі додому пухнастого улюбленця. Для цього звертайтесь до волонтерки Мар’яни за телефоном: +38(098) 736-83-03.
Сектор комунікації поліції Хмельницької області