Днями очільник поліції Дніпропетровщини спільно з «Білими янголами» долучився до евакуації мешканців із Синельниківського району
Опубліковано 03 червня 2026 року о 11:15
Цього разу поліцейські направилися до селища Покровське. Більшість людей з цього району вже виїхала, однак лишилися люди літнього віку, які не мали можливості виїхати раніше. Також залишаються мешканці, які навідріз відмовляються виїжджати із зони активних бойових дій.
- Хотів особисто зустрітися та поспілкуватися з людьми. Дізнатися, які причини спонукають цивільних жити в зоні обстрілів та щодня ризикувати своїм життям. Врешті-решт - допомогти їм прийняти єдине вірне в цій ситуації рішення - залишити небезпечні території, - каже т.в.о. начальника ГУНП в Дніпропетровській області Олександр Миргородський.
Поліцейські вивезли з Покровського літніх людей, з якими заздалегідь домовилися про евакуацію. Для них вирішальним стало усвідомлення, що залишатися тут далі стає дедалі важче та небезпечнішим. Поговорили з іншими мешканцями та пояснили ризики життя у прифронтовому районі, розповіли про можливість отримати медичну допомогу та належні умови проживання в безпечнішому місці.
Відділ комунікації поліції Дніпропетровської області