Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
  • A-
    A+

Дільничний із Кіровоградщини став призером чемпіонату з грепплінгу

Опубліковано 22 вересня 2020 року о 15:00

У фіналі Кубку України 2020 з панкратіону та грепплінгу серед чоловіків та жінок, що проходив 16-20 вересня у місті Бровари, взяли участь близько 350 спортсменів із 16 областей.

Представнику поліції Кіровоградщини дільничному офіцеру Новомиргородського відділення Анатолію Бондаренку довелося змагатися з надзвичайно сильними суперниками. У результаті – правоохоронець виборов «срібло» у ваговій категорії +100 кг у розділі грепплінг.

Це вже другий всеукраїнський здобуток поліцейського за останній час. 13 вересня на першому чемпіонаті України з пляжної боротьби Анатолій Бондаренко посів третє місце в абсолютній ваговій категорії.

Загалом правоохоронець має звання «кандидат у майстри спорту» з греко-римської боротьби та панкратіону. Поліцейський зазначає, добра фізична форма – важлива складова професійної підготовки та ефективного виконання службових обов’язків, тож чимало свого вільного часу приділяє тренуванням.  

Нагадаємо, у червні під час відрядження на сході країни дільничний врятував жінку, яку непритомною витягнули з води.

Сектор комунікації
поліції Кіровоградської області

 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux