Через обстріли рф на Харківщині постраждали двоє людей: поліцейські задокументували наслідки воєнних злочинів
Минулої доби війська рф гатили з різних видів озброєння по Харкову та населених пунктах Харківського, Куп’янського, Богодухівського та Чугуївського районів. Ворог проти цивільного населення застосовував керовану авіацію та безпілотники різних видів.
Окупанти вдарили БпЛА по Харкову. Влучання відбулося в Холодногірському районі міста на відкритій місцевості. Пошкоджено господарчу споруду.
По Харківському району ворог завдав удару керованою авіацією. Через атаку постраждала 44-річна жінка. З пораненнями її доставили до медичного закладу.
Внаслідок обстрілу території Дергачівської громади пошкоджено цивільний автомобіль.
Збройні сили країни-агресора скерували безпілотники по місту Чугуїв. Внаслідок влучання сталося займання непрацюючого магазину та пошкоджено два цивільних автомобілі, що були припарковані поруч.
На території Вовчанської громади у селі Бугаївка безпілотник влучив в автівку.
Посеред дня російські війська скерували FPV-дрон по селу Баранівка. Уражень зазнав житловий будинок.
Внаслідок влучання ворожого боєприпасу поранена місцева жителька в селі Великий Бурлук. Її з пораненнями госпіталізували. Зазнали руйнувань приватні будинки.
1 січня поліцейські здійснили 5 оглядів місць подій та внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості за 3 кримінальними провадженнями, пов’язаними зі збройною агресією російської федерації.
З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну слідчі Харківщини внесли до ЄРДР відомості щодо 27 891 воєнного злочину, скоєного на території області.
Усі, хто бажає виїхати з небезпечних районів, можуть звернутися до поліції за телефоном 102.
Відділ комунікації поліції Харківської області