Бюро офіцерів звʼязку України в Європолі долучилися до забігу памʼяті Run for Ukraine у Гаазі
Забіг відбувся напередодні Дня Незалежності України на базі легкоатлетичного клубу Haag Atletiek у Гаазі. Учасники долали дистанції 2, 5 та 10 кілометрів мальовничими маршрутами серед дюн. Цьогоріч організатори прийняли близько 1 200 учасників. Run for Ukraine проводиться у Нідерландах уже п’ятий рік поспіль та об’єднує українців, нідерландців і представників міжнародної спільноти.
Головна мета Run for Ukraine – не спортивний результат. Забіг має меморіальний характер: під час реєстрації кожен учасник обирає, кому або чому присвячує свою дистанцію – загиблому захиснику України, близькій людині або українському місту чи селу, що постраждало внаслідок російської агресії. Відповідне ім’я або назва населеного пункту зазначається на стартовому номері учасника.
Цього року серед українських міст, яким учасники присвячували свої дистанції, були, зокрема, Маріуполь та Бердичів. Через особисті історії учасників організатори нагадують про долю окупованих і зруйнованих українських міст, наслідки російських атак та людей, які продовжують захищати Україну.
Участь представників Європолу в Run for Ukraine стала черговим проявом професійної поліцейської та людської солідарності з Україною, що допомагає зберігати пам’ять про загиблих та підтримувати увагу міжнародної спільноти до війни в Україні.
Департамент комунікації Національної поліції України
(за матеріалами Департаменту міжнародного поліцейського співробітництва)