Автопарк поліції Кіровоградщини поповнився новими службовими автомобілями
Сьогодні, 14 лютого, керівник поліції Кіровоградської області Роман Козьяков вручив правоохоронцям ключі від шести транспортних засобів.


Службовий автотранспорт буде направлено у різні підрозділи поліції.  Кропивницьке районне управління отримає автомобіль «Peugeot» для потреб слідчо-оперативних груп, управління головної інспекції ГУНП в області – автомобіль «Toyota», рота поліції особливого призначення – мікроавтобус «Fiat». Також поліцейські офіцери громади отримають для несення служби два автомобілі «Renauit Duster».  

«Поповнення автопарку поліції Кіровоградщини стало можливим за сприяння керівництва МВС і Національної поліції України та дозволить оптимізувати роботу правоохоронців за різними напрямками діяльності», - зазначив очільник відомства Роман Козьяков.


Він подякував колегам за сумлінне виконання службових обов’язків та спрямування зусиль на створення безпечного середовища на території області.


Сектор комунікації
поліції Кіровоградської області