499 ударів по населених пунктах Запорізької області: поліцейські задокументували наслідки ворожих обстрілів
25 лютого на запорізькому, василівському та пологівському напрямках окупанти застосовували авіацію, артилерію, реактивні системи залпового вогню та ударні БпЛА. Внаслідок ворожих обстрілів постраждав 57-річний чоловік.
Вчора російські війська здійснили по території регіону 280 БпЛА-атак, завдали 5 ударів із реактивних систем залпового вогню, 203 – з артилерії та 11 – з авіації. Загалом, під обстрілами окупантів перебували 12 населених пунктів – Червонодніпровка, П’ятихатки, Кам’янське, Приморське, Степногірськ, Гуляйполе, Оріхів, Щербаки, Новоданилівка, Мала Токмачка, Чарівне та Новодарівка.
У Степногірську Василівського району внаслідок артобстрілу постраждав 57-річний чоловік. З вогневими осколковими пораненнями правоохоронці доставили його до стабпункту.
За минулу добу до поліції надійшло 29 повідомлень про пошкодження та руйнування приватних домоволодінь, багатоквартирних будинків та транспортних засобів громадян.
На місцях ворожих влучань працювали слідчо-оперативні групи поліції та УСБУ. За фактами воєнних злочинів відкриті кримінальні провадження. Правова кваліфікація – ч. 1 ст. 438 (Воєнні злочини) Кримінального кодексу України.
Відділ комунікації поліції Запорізької області